6MTK Leopoldov41128:1444-20
7ŠK Dvorníky510415:2333-30
8TJ Družstevník Dolný Lopašov41037:4832-30
9TJ Družstevník Chtelnica50053:2701-90

Zostava 6. kola: Sándor, Rolinec, Jánoš , Chochula, Petroman, Vizina, Kutný, Poturnaj, Repáš, Ocelka

Patrik Szabo zastupujúci tréner: Ak počítate,tak počítate správne. Bolo nás 10, pretože obe A mužstvá mali zápas v rovnaký čas v Komárne + maródka. Polčas 1:0 pre domácich, ktorí sú stále bez straty bodu a slušne sa pripravili na zápas prvého s druhým. Naši hráči hrali dobre požične a vytvorili si aj zopár šancí. Aby nebolo málo v 60. minúte sa zranil brankár Šandor a šiel chytať Rolinec, takže nás bolo na ihrisku 9. Hráči sa povzbudzovali a pomáhali si, čo sa mi veľmi páčilo. Klobúk dole zato, ako sa popasovali so situáciou. Je vidno, že tréner Peter Vrábel s nimi robí výbornú prácu.

Výsledky zápasov 2020/2021

1. kolo

Piešťany - Dolný Lopašov 17:2 (11:1)

Góly: 1., 11., 25., 28., 29. Dominik Majko, 4.,20. Emil Poturnay, 8.,10.,19.,45. Igor Kováčik, 50.,51.,78. Janko Labat, 70. Mark Petromán, 79. Martin Chochula - 18.,47. Martin Natčin

2. kolo

Pastuchov - Piešťany 1:2 (0:0)

Góly: 84. Jozef Cabadaj - 54. Dominik Majko, 77. Jakub Burza

3. kolo

Piešťany - Dvorníky 5:0 (2:0)

Góly: 40. Benjamín Kollár, 44. Emil Poturnay, 46., 62. Filip Ondrejka, 88. Mark Petromán

4. kolo

Vrbové - Pieš´tany 3:0 (kontumačne)

Góly: 1., 2., 4. Igor Kováčik, 48., 50., 58., 89. Zdenko Majtényi, 52. Janko Labat - 46. Milan Golány

5. kolo

Piešťany - Leopoldov 8:1 (3:1)

Góly: 1., 2., 4. Igor Kováčik, 48., 50., 58., 89. Zdenko Majtényi, 52. Janko Labat - 46. Milan Golány