6FUTBAL - FK MELČICE - LIESKOVÉ30214:625-40
9FK TJ Kúty10010:102-30
10TJ NAFTA GBELY10011:301-30

Hlavní partneri:

...

Zostava 2. kola: Jakub Michálik, Radoslav Jánoš, Daniel Gregorička, Marek Gábor (Samuel Franko), Filip Košinár, Janko Labat (Roman Ročiak), Tomáš Badáň, Sebastian Bartošek, Adam Šadibol, Alex Táborský, Jakub Žažo

Patrik Szabo, tréner U15 B: Zápas sa hral od začiatku vo vysokom tempe . Prvé minúty boli viacej o bojovnosti. Po 7 minútach sme si vytvorili prvú sľubnú šancu do ktorej sa dostal Gábor, no zo sľubnej pozície netrafil bránku . Naša druha gólová šanca tentokrát v réžii Táborského tiež zostala nevyužitá, keď z hranice šestnástky prestrelil bránu. Domáci hrozili najmä po pravej strane, kde mali rýchleho krídelníka . Práve po jeho centri v 10. minúte a našom odkope pred hranicu šestnástky sa domáci hráč vyznamenal a prudkou strelou k tyči otvoril skóre . Naši chlapci bojovali ďalej. V 16. minúte po peknej individuálnej akcii Badáňa bol odpískaný faul na tohto hráča loptu si postavil Labat a krásnou strelou ponad múr nedal brankárovi šancu 1:1 . Chlapci znova zvýšili tempo a odmenou bol pre nás druhý gól Labata v 30. minúte keď sa pekne uvoľnil po získaní lopty a z hranice šestnástky znova nedal brankárovi domácich šancu. Do polčasu sa skóre nemenilo. Druhý polčas sa takisto hral vo vyššom tempe. Domáci sa snažili streliť vyrovnávajúci gól . V 53.minúte sa po krásnom nakope nášho brankára skvelo uvoľnil striedajúci Franko a lobíkom zvýšil skóre na 3:1 . Paradoxne po tomto góle, keď máme hrať uvoľnenejšie a s väčšou istotou, sme boli zbrklí, nerozvážni. Súper nás dostal pod mierny tlak a v 63. minúte bol odmenený gólom z priameho kopu. Výsledok sme si ustrážili a zaslúžene sme zvíťazili . Vytkol by som vyložené šance hlavne v druhom polčase (Badáň, Žažo, Ročiak) ktoré môžme nazvať ako 100 % a slabú komunikáciu na ihrisku. Toto sú veci, na ktorých sa dá, a aj budeme pracovať. Každopádne som spokojný s prejavom mužstva a každému jednému chlapcovi ktorý nastúpil na ihrisko ďakujem .

Výsledky zápasov 2018/2019

1. kolo

Hlohovec - Piešťany 8:0 (5:0)

Góly: 15., 25., 27., 34. Samuel Kováč, 26. Samuel Kočí, 44. Daniel Macháček, 62. Peter Gálik, 68. Matej Brisuda

2. kolo

Častkovce - Piešťany 2:3 (1:2)

Góly: 10. Samuel Hutta, 63. Roman Lacko - 16., 30. Janko Labat, 53. Samuel Franko