3TJ Družstevník Pastuchov961229:13191070
11TJ Bojničky91174:4942-50
12OTJ - Banka90183:5311-110

Hlavní partneri:

...

Zostava 9. kola:  Šándor, Šesták, Muller, Košinár, Petényi, Fajnor, Gregorička, Pomajbová, Vereš(K), Petroman,  Fox, Ranostaj, Grešák, Rolinec Jozef, Žažo

Jozef Glos, tréner:  Zápas 9. kola sme odohrali u súpera, ktorý nastúpil v prvom polčase s desiatimi hráčmi. Zápas bol jasne v našej réžii, súpera sme nepustili na našu polovicu ihriska. Vypracovali sme si veľa gólových príležitostí, no nedokázali sme ich presne zakončiť. Do polčasu sme strelili iba jeden gól, po krásnej akcii. Do druhého polčasu súper nastúpil v celou jedenástkou hráčov, no na hre sa nič nezmenilo. Aj druhý polčas sa hral prevažne na polovici súpera. Strelili sme ďalšie štyri góly. Za stavu 5:0 sme poľavili v našej hre a pustili súpera pár krát pred našu bránku. Dva krát sme inkasovali, prvý krát po priamom kope, keď strela zmenila smer od nášho múru, druhý z pokutového kopu, ktorý súper premenil až na tretí pokus. Zo zápasom som celkom spokojný, u chlapcov je vidieť posun vpred a verím, že tak budú pokračovať aj ďalej.

Výsledky zápasov 2017/2018

2. kolo

Dvorníky - Piešťany B 4:1 (3:0)

Góly: 24., 29. Patrik Mikulek, 32. Martin Ščasný, 40. Denis Begán - 60. Janko Labat

1. kolo

Piešťany B - Pastuchov 0:3 KONT.

3. kolo

Piešťany B - Veselé 4:3 (2:3)

Góly: 9., 36. Dobroslav Buček, 31. Janko Labat, 43. Filip Čimo - 1. Denis Horňák, 13. Richard Čonka, 32. Lukáš Nesteš

4. kolo

Leopoldov - Piešťany B 13:0 (4:0)

Góly: 7., 31., 54. Baranovič, 22., 47., 56. Šuliman, 33., 68. Snoha, 37., 44., 47. Durda, 61. Golány, 64. Škoda

5. kolo

Piešťany B - Prašník 1:0 (0:0)

Góly: 38. Šimon Selecký

6. kolo

Piešťany B - Banka 4:0 (2:0)

Góly: 26. Alexander Šesták, 29. Marek Chobot, 58. Filip Košinár, 61. Oliver Petényi

Veľké Orvište - Piešťany B 2:5 (0:1)

Góly: 68. Adam Gono, 70. Martina Pániková - 24., 45., 53. Adrián Grešák, 59. Michal Fox, 62. Filip Košinár