Adam Doktor, tréner U8: Hlavným cieľom je individuálny vývoj zameraný na základné technické zručnosti. Týka sa to rozvoju pohybových, rýchlostných a koordinačných schopností hráča. Hlavná je tiež zábava pri samotnom futbale a záujem o tento šport. V tejto kategórii si hráči vytvárajú návyk na pravidelnú účasť na tréningoch, začínajú medzi sebou spolupracovať (trojuholníkové a štvorcové formácie) a tímovo hrať (pomáhajú iným a zároveň si nechajú pomôcť.


Zostava: ŽLTÍ:  Antal, Borovský, Kysela, Beseda D., Mlynár, Mikuš, Studený, Šálek, Doktor, Komár, Chnápko, MODRÍ: Summer, Urban, Berlanský, Uhrík, Schulte, Letko, Beseda B., Ertl, Gula, Balážik

Adam Doktor, tréner U8: Chcel by som pochváliť chlapcov za predvedené výkony. Postavili sme dve družstvá a v konkurencii Topoľčian, Martina, Domina Bratislava, Myjavy, Trebatíc a Juventusu Žilina, dokonca jedno z nich dokázalo poraziť všetkých a zvíťazilo v turnaji. Niektoré výkony boli lepšie, niektoré slabšie, ale stále sme len na začiatku a učíme sa postupne základné futbalové veci. Osobne som spokojný s predvedenou hrou u modrých, ktorí nedali svojim súperom žiadnu šancu okrem zápasu s Martinom, ktorý bol veľmi vyrovnaný a priklonilo sa nám trochu aj šťastie a doviedli sme tento zápas do víťazného konca. Ukázalo sa, že išlo o súboj dvoch najlepších družstiev na turnaji. V poslednom rade by som sa chcel ,,POĎAKOVAŤ" rodičom, ktorí akýmkoľvek spôsobom pomohli pri organizácii, či už pri výdaji stravy, zapisovaní výsledkov, rozhodcom, fotografke a neposlednom v rade za guláš majstrom.

U8

Tadeáš Studený
Tobias Borovský
Marko Schulte
Patrik Mikuš
Oliver Mlynár
Michal Komár
Adam Letko
Max Nguen
Michal Uhrík
Nikolas Gula
Jakub Ertl
Tomáš Chnápko
Zlatko Šálek
Daniel Beseda
Branislav Beseda
Lukáš Kysela
Dominik Doktor
Jakub Hlbocký
Patrik Summer

Adam Doktor – tréner U8

Daniel Budka - asistent trénera


0
PFK Piešťany © 2019 - všetky práva vyhradené

 .