Martin Javorka, tréner U7: Rovnako ako v kategórii U6, aj tu sa snažíme o zábavu a hru s loptou. Stále nebudujeme posty, ale začíname pestovať tvary (štvorec, trojuholník). Trpezlivo vysvetľujeme, že futbal sa nehrá rukami a podporujeme kvalitný prvý dotyk s loptou, nech ju pekne spracujú, udržia a vedú – na prihrávku je čas. Hráči sa v tomto roku začínajú zúčastňovať prvých zápasov a turnajov s cieľom utužiť kolektív a zabaviť sa.

Turnaj v Tomášovciach

Zúčastnené tímy: PFK Pieštany, FK Inter Bratislava, MŠK Iskra Petržalka, FKM Karlova Ves, FKP Dúbravka, PSČ Pezinok, TJ Rovinka

Výsledky: 
  • PFK - PSČ Pezinok 3:1 góly: Zeman 2, Vranka
  • PFK - Inter Bratislava 1:2 gól: Vranka
  • PFK - FKM Karlova Ves 2:0 góly: Zeman, Vranka
  • PFK - FKP Dúbravka 4:3 góly: Bročka, Zeman 3
  • PFK - MŠK Iskra Petržalka góly: Zeman 2
  • PFK - TJ Rovinka 3:2 góly: Zeman 2, Vranka
Zostava PFK ,,A’’: Zeman, Vranka Timotej, Macejka, Bročka, Chalas, Masár, Daniška, Blaško, Rohár, Janiga

Martin Javorka, tréner U7: Tento týždeň sme uzavreli turnajom v Tomášove, kde sme sa stretli s družstvami z Bratislavy a okolia. Konečne sa nám na turnaji podarilo prekonať ,,syndróm prvého zápasu’’, ktorý sme po veľmi dobrom výkone vyhrali 3:1 nad Pezinkom. V ďalšom zápase sme sa stretli s Interom Bratislava, ktorému sme podľahli 1:2 aj napriek tomu, že Inter bol za celý 12 minútový zápas len 2x na našej polovici ihriska a vystrelil len 2x na našu bránku. Tento zápas nás však namotivoval do ďalších stretnutí, kde sme už nenašli premožiteľa a postupne sme vyhrali s FKM Karlova Ves, FKP Dúbravka, MŠK Iskra Petržalka a TJ Rovinka. Vďaka tomu sme dokráčali k celkovému víťazstvu v turnaji. Naším najlepším strelcom sa stal Boris Zeman, ktorého by som označil aj za hráča turnaja. 10 gólov v 7 zápasoch je viac ako vynikajúca štatistika. Týmto ale nechcem chváliť len Borisa, pretože každý jeden z chlapcov hral vynikajúco. Celkovo ma na turnaji potešili dve veci. Prvá je výborný prístup rodičov, ktorí tvoria super kolektív a chodia s nami na turnaje - aj pre váš prístup k turnajom ma takéto turnaje ako trénera bavia a patrí vám moje jedno veľké ďakujem. Druhá vec, ktorá ma teší je to, že sme ukázali v podstate celej Bratislave, že ročník 2013 bude poctivou prácou veľmi silný.

U7

Matej  Rohár
Timotej Vranka
Matej Ferkodič
Šimon Bartovic
Martin Petráš
Matej Masár
Samuel Bročka
Boris Zeman
Tommy Varačka
Marco Janiga
Denis Chalás
Jakub Urban
Martin Javorka - tréner U7
0
PFK Piešťany © 2019 - všetky práva vyhradené

 .