1FK Bestrent Horná Krupá752030:4178856.1
3TJ Družstevník Zvončín632114:7116-145.8
5TJ Baník Brodské731313:18104-557.2
6TJ Iskra - Horné Orešany730410:1993056.3
7OFK Mokrý Háj61057:2132047.8
8FK Voderady60064:3401-648.8

Zostava 7. kola: Budka - Gula, Modrovič, Glos, Sedláček, Grik, Miškech, Korec (90. Doktor), Klasovitý, Kusý, Braniša

Martin Krajčovič, asistent trénera mužov: Dnes to bol ťažký a intenzívny zápas, obidve mužstvá chceli bodovať naplno. Dobre sme odštartovali, podarilo sa nám skórovať, po rýchlom protiútoku sa strelecky presadil Milan Klasovitý. V prvom polčase sme ukázali, že vieme držať loptu, ale aj hrať rýchlo smerom dopredu. V druhom polčase sme sa dostávali pod tlak, súper zjednodušil hru, snažil sa dlhými loptami do pokutového územia ohrozovať nášho brankára. Škoda nevyužitej príležitosti, keď sme sa po peknej prihrávke Adama Kusého ocitli sami pred domácim brankárom, ale šancu sme nevyužili. V závere zápasu naši hráči nepokryli v šestnástke hosťujúceho hráča a inkasovali sme gól na konečných 1:1. Treba priznať, že remíza je pravdepodobne zaslúžená. Na záver chceme popriať nášmu hráčovi Maťovi Strelcovi, ktorý je hospitalizovaný v nemocnici, skoré uzdravenie.

Výsledky zápasov 2020/2021

1. kolo

Piešťany - Mokrý Háj 10:0 (4:0)

Góly: 12., 75. Denis Štefanka, 29., 50., 81., 90. Juraj Braniša, 32. Adam Kusý, 37. Filip Korec,  76. Dávid Miškech, 87. Martin Strelec

PRE VIDEO KLIKNITE SEM

2. kolo

Voderady - Piešťany 0:5 (0:3)

Góly: 6. Filip Korec, 14. Juraj Braniša,  38. Adam Kusý, 64., 89. Milan Klasovitý

3. kolo

Piešťany - Holíč 1:3 (1:0)

Góly: 17. Jozef Glos - 47. Jaroslav Martinusík, 56. Martin Uher, 63. Matúš Vyskoč

4. kolo

Zvončín - Piešťany  3:3 (2:1)

Góly: 31. Matúš Klenkovič, 41. Jonatán Rumpel, 81. Adam Lošonský43.,47. Martin Gula, 50. Juraj Braniša

5. kolo

Piešťany - Horné Orešany 7:1 (3:0)

Góly: 4., 76. Patrik Sedláček, 23., 36., 80. Juraj Braniša, 56., 65. Martin Gula - 84. Erik Babirát

6. kolo

Piešťany - Brodské 5:3 (2:2)

Góly: 25., 45., 77. Martin Gula, 64. Juraj Braniša, 73. Dávid Miškech - 27. Dominik Bartoš, 40. Gabriel Trubiroha, 89. Lukáš Hyll