2FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble14111250:8349130
9MFK Topvar Topoľčany14301111:3792-120
10MŠK Považská Bystrica1401134:7211-200

Hlavní partneri:

...

Zostava 14. kola: Freivald, Krajčo, Barančík ( Ruľák), Ondrejka ( Chochula), Valo, Hlbocký (Holec), Glos, Sloboda (Minárik), Taraba, Kováčik, Štetka

Peter Vrábel, tréner: Od úvodných minút zápasu sme na ihrisku dominovali a vytvárali si veľa gólových príležitostí. Celozápasovú prevahu sme však gólovo vyjadrili až v druhom polčase. V prvom polčase sme si vypracovali 6 vyložených šancí, no hráči sa predbiehali v ich zahadzovaní. Až v druhom polčase sme prelomili streleckú nemohúcnosť a z viacerých dobrých príležitostí sme sa 3 krát gólovo presadili. Záver zápasu sme si skomplikovali, keď hostia dvomi pokutovými kopmi znížili na 3:2. Naše víťazstvo je zaslúžené, pri lepšej efektivite v zakončení však mohlo byť oveľa presvedčivejšie.

Výsledky zápasov 2017/2018

1. kolo

Zlaté Moravce - Vráble - Piešťany 3:0 (2:0)

Piešťany - Púchov 3:1 (2:0)

Góly: 3. Samuel Sloboda, 10. Igor Kováčik, 44. Matúš Štetka - 61. Samuel Pastorek

5. kolo

Topoľčany - Piešťany 0:2 (0:1)

Góly: 6. Igor Kováčik, 45. Oliver Bušík

6. kolo

Inter Bratislava - Piešťany 3:2 (1:0)

Góly: 28., 64. Samuel Jamrich, 76. Jakub Kolník - 46. Jakub Taraba, 60. Dávid Ďurák

7. kolo

Piešťany - Považská Bystrica 6:1 (3:1)

Góly: 1., 30 Zdenko Majtényi, 12. Igor Kováčik, 44., 53. Oliver Bušík, 63. Martin Chochuľa - 22. Tobias Gaňa

8. kolo

Skalica - Piešťany 5:1 (2:0)

Góly: 12. Martin Vašíček, 14., 74. Filip Piroha, 51., 62. Matúš Valo - 68. Juraj Hlbocký

9. kolo

Piešťany - Komárno 3:1 (1:0)

Góly: 7. Zdenko Majtényi, 68. Samuel Sloboda, 77. Igor Kováčik - 42. Dominik Kováč

10. kolo

Piešťany - Zlaté Moravce-Vráble 0:3 (0:1)

Góly: 19., 53. Lukáš Beko, 49 Aaron Belmenen

11. kolo

Domino Bratislava - Piešťany 1:2 (0:0)

Góly: 69. Samuel Kromka - 41. Denis Minárik, 47. Matej Matyska (vl.)

Piešťany - Topoľčany 3:2 (0:0)

Góly: 44., 72. Igor Kováčik, 48. Matúš Štetka - 78. František Vavrinský, 79. Pavol Peterský