7ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 19281051414:15161010
14AFC Nové Mesto nad Váhom1020814:5463-60
15TJ Horné Saliby1011814:3742-140
16TJ Slovan Brvnište1000102:6701-120

Hlavní partneri:

...

Zostava 10. kola: Gavač, Sedláček, Valo, Piešťanský (Ruľák), Valko, (Hlbocký), Bušik, Glos (Halanda),Sloboda(Štetka), Koška(Miklovič), Kováčik (Ondris), Janovský

Peter Vrábel, tréner: V zápase dvoch rozdielnych polčasov, hranom na veľmi zlom teréne, sme si víťazstvo vybojovali až v druhom polčase. Prvý polčas sme sa nedokázali vyrovnať s dôrazom domácich, prehrávali sme osobné súboje. Veľký problém nám robili počas celého zápasu štandardné situácie, keď sme nedokázali pokryť súperových hráčov a zachytávať ich pohyb. Prvý gól sme dostali po rohovom kope domácich, druhý po individuálnej chybe stredného obrancu. V závere prvého polčasu sme dali kontaktný gól Janovským. V druhom polčase sme chceli hru maximálne zjednodušiť, viac sa tlačiť pred bránu domácich, zlepšiť pohyb a bojovnosť. To sa nám od prvých minút darilo, súpera sme zatlačili a postupne prichádzali aj šance, z ktorých sme využili dve, najskôr vyrovnal Bušík a víťazný gól dal Kováčik. Za bojovný výkon v druhom polčase sme si víťazstvo zaslúžili, hráči si zaslúžia pochvalu za to, že sa dokázali vyburcovať k lepšiemu výkonu, aj keď už prehrávali 0:2 a zápas sa pre nás nevyvíjal  dobre. K dobrému výkonu v druhom polčase ich vyburcovalo aj hlasné povzbudzovanie našich starších dorastencov.

Výsledky zápasov 2017/2018

1. kolo

Piešťany - N.M.n. Váhom 8:0 (3:0)

Góly: 25. Patrik Sedláček, 32. Oliver Bušík, 40. Matúš Štetka, 45. Simon Glos, 50. Martin Strelec, 54., 76. Juraj Hlbocký, 80. Filip Ondris

2. kolo

Brvnište - Piešťany 0:6 (0:2)

Góly: 14. Oskár Bartovic, 30. Daniel Miklovič, 53., 74. Lukáš Stanek, 71. Filip Ondris, 77. Oliver Bušík

3. kolo

Piešťany - Hlohovec 1:0 (0:0)

Góly: 44. Matúš Štetka

4. kolo

Levice - Piešťany 3:1 (1:1)

Góly: 33. Zsolt Fabian, 70. Stanislav Meňuš, 73. Martin Šebo - 22. Martin Strelec

5. kolo

Piešťany - Nová Dubnica 2:3 (0:2)

Góly: 54. Igor Kováčik, 78. Denis Minárik - 26. Dávid Matejka, 38., 56. Jakub Pecuš

6. kolo

Šamorín - Piešťany 2:1 (1:1)

Góly: 40. Marko Rigo, 62. Róbert Sármány - 30. Matúš Štetka

7. kolo

Zápas sa neodohral, ihrisko bolo neregulérne.

Nitra - Piešťany 2:3 (2:1)

Góly: 17. Július Krajčovič, 29. Adrián Pagáč - 37. Martin Janovský, 52. Oliver Bušík, 63. Igor Kováčik