Vitajte na  stránkach PFK Piešťany
Motivácia, spolupráca, radosť z hry!

Turnaje mládeže Piešťany

Prihláste sa na turnaj!

V jarnej časti sezóny sme pre vás pripravili vyše 20 mládežníckych turnajov v kategóriách U7 až U13. Na turnajoch Vás okrem zápasov čakajú ďalšie zaujímavosti a pestré ceny. Neváhajte a prihláste sa.

Detaily turnaja:

• Miesto: Kuzmányho 15, Piešťany, areál PFK Piešťany
  • Kategória: U7, U8, U9, U10, U11, U13
  • Poplatok za účasť: 100,00 €
  • Registrácia: mailom alebo telefonicky

Čo môžete očakávať:

• Intenzívne zápasy s vyrovnanými súpermi.
  • Možnosť vyhrať ceny a ocenenia.
  • Doplnkové súťaže
  • Stánok s jedlom a občerstevním.
  • Tlač a objednávka fotografií priamo na mieste.

Nezmeškajte túto príležitosť stať sa súčasťou našej futbalovej komunity a zdvihnúť svoju hru na ďalšiu úroveň!

Rezervujte si zápas na umelej tráve!

Nová umelá tráva v areáli nášho štadiónu je perfektnou voľbou pre prípravný zápas počas zimného obdobia. V ponuke je možnosť osvetlenia, šatne sú samozrejmosťou. Posledné voľné termíny počas mesiacov január, február, marec. Viac informácií nájdete tu!

Výsledkový servis družstiev PFK.

V poslednom zápase sme deklasovali súpera.

Muži vyhrali posledný zápas jesennej časti proti Kanianke. Zápas sa rozhodol v prvom polčase, kedy J.Buchel strelil štyri góly. Druhý polčas sa prakticky len dohrával, góly pridal Valachovič. Zimovať budeme na druhom mieste.

Dorastenci svoje zápasy zvládli. Súperovi zo Záblatia nedali najmenšiu šancu, starší vyhrali 0:9, mladší 0:12.

Starší žiaci zvíťazili na pôde Galanty 0:2. Mladší ovládli zápas pomerom 1:6.

Rezervuj si ihrisko plážového volejbalu

Rezerváciu beachvolejbalového ihriska môžete uskutočniť na tomto linku. Dobrovoľný povinný príspevok 4 eurá na hodinu je potrebné uhradiť vopred na bare PFK Piešťany. Tieto finančné prostriedky sú zamerané na údržbu a prevádzkové náklady spojené s ihriskom.

Prihláste sa na odber noviniek PFK

PIEŠŤANY Počasie

Fotogaléria

Všetky dostupné fotografie z tréningov, turnajov či akcií nájdete i na našej webovej stránke  alebo na sociálnych sieťach. V prípade, že sami vlastníte vizuálny materiál, o ktorý by ste sa chceli podeliť s ostatnými, kontaktujte nás a Vaše fotky uverejníme. Viac v sejcii Fotogaléria.