Vitajte na  stránkach PFK Piešťany
Motivácia, spolupráca, radosť z hry!

Oznamy:

  • Najbližší domáci zápas mužov sa uskutoční v sobotu 7.10. o 15:30 proti Ostrovu, dorastenci hrajú svoje zápasy v sobotu 7.10 o 10:00  a 12:30, žiaci A 14.10 o 10:00 a 12:00, žiaci B (U15) 8.10 o 12:00 a8.10. o 10:30 (U13). Celý program nájdete tu.
  • Program jesennej časti všetkých tímov PFK Piešťany nájdete TU!
  • Prenajmite si ubytovacie priestory v Športhoteli na noc, týždeň, mesiac či rok. Viac informácií TU.

Hlavní partneri PFK:


...

Prihláste sa na odber noviniek PFK (newsletter)


*

*

Fotogaléria

Všetky dostupné fotografie z tréningov, turnajov či akcií nájdete i na našej webovej stránke  alebo na sociálnych sieťach. V prípade, že sami vlastníte vizuálny materiál, o ktorý by ste sa chceli podeliť s ostatnými, kontaktujte nás a Vaše fotky uverejníme. Viac v sejcii Fotogaléria.

2 % z daní

Ľudia, ale aj firmy na Slovensku môžu každoročne poukázať určité percento zo svojej zaplatenej dane z príjmov v prospech neziskových mimovládnych organizácií (v našom prípade ide o o.z.). Nejedná sa o daň naviac. Pre viac informácii o 2 % kliknite sem.

Mediálna futbalová škola

Snažíme sa ísť s modernou dobou, a preto sme pre našich hráčov, ale aj nových záujemcov pripravili sériu videí, v ktorých si môžu pozrieť a priamo doma trénovať jednotlivé varianty cvikov. Nájdete ich v našej Mediálnej futbalovej škole.

Eshop (klikni)

piestany media house audiovizualne sluzby reklama marketing kampane produkcia film rezia prepis vhs digitalizacia pr sales web foto graficke sluzby kamera

activepro.sk

FACEBOOK

             Ďalšie hry tu.

ANKETA: kde by ste chceli vidieť PFK Piešťany o 5 rokov - a aké by malo byť klubové zameranie?


*PFK Piešťany © 2017 - všetky práva vyhradené

 .